Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MediaMarkt’ın yapay zeka uygulamasına ödül

AVRUPA’NIN ÖNDE GELEN ELEKTRONİK PERAKENDECİLERİNDEN MEDİAMARKT, MÜŞTERİ DENEYİMİNİ İYİLEŞTİRMEYE YÖNELİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. ŞİRKET, YAPAY ZEKA UYGULAMASI ‘ANNE AI’ İLE ‘MESAJLAŞMA’ KATEGORİSİNDE FELİS ÖDÜLÜ’NÜ KAZANDI. ŞİRKETİN SEKTÖRDEKİ İNOVATİF VE KULLANICI ODAKLI STRATEJİLERİNİN BİR YANSIMASI NİTELİĞİNDE OLDUĞU BELİRTİLEN ‘ANNE AI’, PERAKENDE ALANINDA YAPAY ZEKANIN ETKİLİ KULLANIMININ ÖRNEĞİNİ SERGİLEYEREK, MÜŞTERİLERE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ VE VERİMLİ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ SUNMA POTANSİYELİNİ ÖNE ÇIKARIYOR.

AVRUPA’NIN ÖNDE GELEN ELEKTRONİK

MediaMarkt, yapay zeka uygulaması “Anne AI” ile Felis Ödülü kazandı.

Avrupa’nın önde gelen elektronik perakendecilerinden MediaMarkt, müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, yapay zeka uygulaması ’Anne AI’ ile ’Mesajlaşma’ kategorisinde Felis Ödülü’nü kazandı. Şirketin sektördeki inovatif ve kullanıcı odaklı stratejilerinin bir yansıması niteliğinde olduğu belirtilen ‘Anne AI’, perakende alanında yapay zekanın etkili kullanımının örneğini sergileyerek, müşterilere kişiselleştirilmiş ve verimli bir alışveriş deneyimi sunma potansiyelini öne çıkarıyor.

’Anne AI’, Anneler Günü hediye seçim sürecini teknolojiyle dönüştüren yapay zeka uygulaması olarak öne çıktı. Platform, annelerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, kullanıcılara en uygun hediyeyi bulabiliyor. GPT-4 tabanlı bu sistem, kullanıcıların hediye seçim sürecinde derinlemesine bir rehberlik ve danışmanlık sağladı.