Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MediaMarkt Türkiye’den Cumhuriyet’in 100. Yılı anısına reklam filmi

ÜNLÜ RAP SANATÇISI CEZA’NIN YER ALDIĞI REKLAM FİLMİNDE, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NIN BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN KALBİMİZDE YAŞATTIĞIMIZ BİR DEĞER OLDUĞU VURGULANIYOR. MEDİAMARKT YAYINLADIĞI REKLAM FİLMİNDE, CUMHURİYET’İN KURULUŞ FELSEFESİNİ VE MODERN TÜRKİYE’NİN TEMEL DEĞERLERİNİ, İZLEYİCİLERE AKTARARAK TOPLUMSAL BİLİNCİ PEKİŞTİRİYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ünlü rap sanatçısı Ceza’nın yer aldığı reklam filminde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın bir gün değil, her gün kalbimizde yaşattığımız bir değer olduğu vurgulanıyor. MediaMarkt yayınladığı reklam filminde, Cumhuriyet’in kuruluş felsefesini ve modern Türkiye’nin temel değerlerini, izleyicilere aktararak toplumsal bilinci pekiştiriyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş sunan elektronik perakendecisi MediaMarkt, Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılını kutlamak için bir reklam filmi yayınladı. Marka bu özel projede, Türk rap müziğinin efsane ismi Ceza ile birlikte Cumhuriyet Bayramı’nın sadece 29 Ekim’de değil, her gün kalplerde yaşandığına dikkat çekiyor.

Reklamın görsel ve müzikal anlamdaki etkileyici birleşimi, teknolojinin evrimi ve Cumhuriyet’in bize kazandırdığı modern değerler arasındaki paralelliği öne çıkarıyor.

Reklam filminin sonunda, Ceza’nın seslendirdiği, “Dün, bugün yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamanın her zaman tam zamanı!” cümleleri, izleyenlerin zihinlerinde derin bir iz bırakarak, Cumhuriyetin 100. yılının anlam ve önemini, genç nesil için unutulmaz kılma hedefiyle öne çıkıyor.

Markanın reklam filminin sosyal medya kanalından izlenebildiği açıklandı.

HENLEY & PARTNERS TÜRKİYE DİREKTÖRÜ
Sıradaki Haber İngiltere ve ABD pasaportları güç kaybediyor