Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MASKİ il genelinde dere temizliklerine ara vermiyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’ÜN ‘DAHA TEMİZ BİR MANİSA’ HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA İL GENELİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DEMİRCİ İLÇESİNE BAĞLI YİĞİTLER MAHALLESİ’NDE BULUNAN DEREDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ‘Daha temiz bir Manisa’ hedefi doğrultusunda il genelinde çalışmalarını sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Yiğitler Mahallesi’nde bulunan derede temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, daha sağlıklı bir çevre inşa etmek amacıyla il genelinde dere temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri Demirci ilçesine bağlı Yiğitler Mahallesi’nde bulunan derede 650 metrelik temizlik çalışması başlattı. Çalışma kapsamında dere tabanı ve kenarları temizlenerek, derede biriken zararlı maddeler toplanıyor. Mahalle sakinleri de çalışmadan memnun olduklarını belirterek MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

ZONGULDAK- ZONGULDAK'DA 48. TURİZM HAFTASI
Sıradaki Haber Gümeli Tabiat Alanı’nda 48. Turizm Haftası kutlandı