Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mansur Yavaş zabıta teşkilatının yemin törenine katıldı

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ, ASALETLERİNİ ALMAYA HAK KAZANAN ZABITA PERSONELİ İÇİN DÜZENLENEN YEMİN TÖRENİNE KATILDI. YAVAŞ, “ASALETLERİNİ ALAN 206 VE DİĞER 120 ARKADAŞIMIZLA BİRLİKTE İNŞALLAH ANKARA HALKINA ÇOK DAHA İYİ HİZMET EDECEĞİZ” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, asaletlerini almaya hak kazanan zabıta personeli için düzenlenen yemin törenine katıldı. Yavaş, “Asaletlerini alan 206 ve diğer 120 arkadaşımızla birlikte inşallah Ankara halkına çok daha iyi hizmet edeceğiz” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında asaletlerini almaya hak kazanan personeller için yemin töreni düzenledi. Yeni 206 personel için Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen yemin törenine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye bürokratları ve personelin aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Zabıta Daire Başkanı Olcay Erdal’ın Başkan Mansur Yavaş’a bayrak ve çiçek takdimi ile devam etti.

“Ankara halkına çok daha iyi hizmet edeceğiz”

Asaletlerini almaya hak kazanan personeli tebrik ederek konuşmasına başlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Asaletini bugün alıp onlarda mesai arkadaşlığımızı tam manasıyla olacak yetkili olarak bugün önemli bir tören için yan yana geldik. Aileleri de burada elbette, evlatlarıyla gurur duyuyorlar” dedi.

“Vatandaşlarla en fazla yüz yüze olan sizlersiniz”

Ankara Büyükşehir Belediyesi birimleri içinde vatandaşlarla en fazla yüz yüze olanların zabıta personeli olduğunu dile getiren Yavaş, konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Belediyemizin birimleri içerisinde vatandaşlarla en fazla yüz yüze olan sizlersiniz. Hem ailelerinize hem de kendinize bugünkü törenin alacağınız asaletin hayırlı uğurlu olmasını, kazasız, belasız, vukuatsız bir biçimde inşallah emekliye kadar görevlerinizi tamamlamanızı diliyorum.”

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDÜLKADİR
Sıradaki Haber Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: “Cumhurbaşkanımızın yönetiminde birçok esere imza attık”