Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manisa’da ‘Amatör Spor Haftası’ etkinlikleri sona erdi

MANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE MANİSA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU TARAFINDAN HER YIL 9-15 EKİM TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN AMATÖR SPOR HAFTASI’NIN KAPANIŞ TÖRENİ MANİSA ATATÜRK SPOR SALONU’NDA YAPILAN JUDO TURNUVASIYLA SONA ERDİ.

MANİSA GENÇLİK VE SPOR

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl 9-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Amatör Spor Haftası’nın kapanış töreni Manisa Atatürk Spor Salonu’nda yapılan judo turnuvasıyla sona erdi.

Amatör Spor Haftası Kapanış Töreni’ne Manisa Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Buldu, Manisa Judo İl Temsilcisi Serhat Demir, sporcular ve veliler katıldı. Kapanış gününde yapılan Ali Atmaca’yı Anma Yıldızlar Judo Turnuvası’na 102 sporcu katılım sağlarken, dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri verildi. Törende merhum duayen judo antrenörü Ali Atmaca adına kızı Şehnaz Atmaca Dipçi’ye plaketleri protokol tarafından takdim edildi.

Öte yandan Amatör Spor Haftası, Manisa’da çok sayıda turnuvalarla coşkuyla kutlandı. İl genelinde Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce voleybol, basketbol, judo, futbol, cimnastik, tekvando, masa tenisi ve okçuluk müsabakaları düzenlendi. Yapılan turnuvalarda dereceye giren sporculara madalyalar ve başarı belgesi verildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, her daim amatör sporun yanında olacaklarını söyledi. Öztürk, “Manisa bir spor kenti olma yolunda ilerliyor, modern tesislerimizde 7’den 70’e herkesi sporla buluşturuyoruz. Tesislerimiz her daim halkımıza açıktır” diye konuştu.