Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manisa’da 1 kilo 845 gram esrar ele geçirildi

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE YÜRÜTÜLEN ‘KÖKÜNÜ KURUTMA OPERASYONLARI’ ÇERÇEVESİNDE 3 MAHALLEDE, 6 ADRESE DÜZENLENEN EŞ ZAMANLI OPERASYONLARDA 1 KİLO 845 GRAM ESRAR ELE GEÇİRİLDİ.

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE JANDARMA

Manisa’nın Salihli ilçesinde jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadelede yürütülen ’Kökünü Kurutma Operasyonları’ çerçevesinde 3 mahallede, 6 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 1 kilo 845 gram esrar ele geçirildi.

’Kökünü Kurutma Operasyonları’ kapsamında Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Çaypınar, Gökçepınar ve Sart mahallelerinde 6 ikamete eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda 1 kilo 845 gram esrar, 8 gram metamfetamin, 40 gram kenevir tohumu, 1 adet terazi ile suçtan elde edildiği düşünülen 25 bin 700 lira ele geçirildi.

Öte yandan operasyonda yakalanan şüpheliler M.U., M.A., H.A., S.K., M.T. ve E.C. hakkında yasal işlem başlatıldığı öğrenildi. Salihli’de huzur ve güvenliğin sağlanması için suç ve suçlularla etkin ve kararlı mücadelenin devam edeceği belirtildi.