Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Malatya’da AK Parti aday adaylarında temayül heyecanı

AK PARTİ MALATYA İL TEŞKİLATINCA, 31 MART’TA DÜZENLENECEK YEREL SEÇİMLERDE PARTİDEN ADAY OLMAK İÇİN BAŞVURANLARA YÖNELİK TEMAYÜL YOKLAMASI DÜZENLENDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Malatya İl Teşkilatı’nda 31 Mart Yerel Seçimleri için partiden aday olmak isteyenlere yönelik temayül yoklaması düzenlendi.

Yeşiltepe Spor Kompeksinde gerçekleşen temayüle AK Parti Amasya Milletvekili ve Komisyon Başkanı Av. Haluk İpek, AK Parti Gaziantep Milletvekili İrfan Çelikaslan, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan gözlemci olarak hazır bulundu.

AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi, aday belirleme sürecinde önemli aşamalardan birisi olan teşkilat temayül gerçekleştirdiklerini belirterek, “AK Parti Malatya teşkilatımız bu gün Belediye Başkanlarımızın performanslarını değerlenirken AK Parti Belediyeciliğin hizmet çıtasının yukarıya taşıyabilecek, isimleri yukarı yazmak suretiyle kanaatlerini belirleyecekler. İnşallah üs kurulumuz, komisyonumuz bu raporları üs kurulumuza ulaştırılarak aday tespitlerinde kararlarını verecekler” dedi.

AK Parti belediye başkan aday adayları da temayül yoklamasında teşkilatın oyunu almak için yarışırken saat 10:00’ da başlayan temayül saat 16:00’da sona erecek.

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ DR.
Sıradaki Haber Karadeniz Bölgesi’nin en büyük orman deposu Ayancık’ta inşa edildi