Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Lösemili çocuklardan Başkan Bozkurt’a ziyaret

LÖSEMİYE KARŞI VERDİKLERİ MÜCADELEYİ KAZANAN MUHAMMET KAYIKÇI VE ESLEM BAĞLAN, 2-8 KASIM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI’NDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI KEMAL DENİZ BOZKURT’U ZİYARET ETTİ.

LÖSEMİYE KARŞI VERDİKLERİ MÜCADELEYİ

Lösemiye karşı verdikleri mücadeleyi kazanan Muhammet Kayıkçı ve Eslem Bağlan, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda farkındalık oluşturmak için Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’u ziyaret etti.

Esenyurt’ta yaşayan lösemili çocuklar, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’u ziyaret etti. Lösemiye karşı verdikleri mücadeleyi kazanan Muhammet Kayıkçı ve Eslem Bağlan, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda farkındalık oluşturmak amacıyla yaptıkları ziyarette Başkan Bozkurt ile sohbet etti. Verdikleri bu mücadelenin onları her zorluğa karşı daha güçlü yapacağını ifade eden Bozkurt, ziyarette çocuklara hediye verdi.

Bozkurt, LÖSEV’in bu yılki “Sevgi, Umut, İyilik. Biz Kazanacağız” sloganıyla video çekerek, hastalıkla mücadele edenlerin seslerine ortak oldu. LÖSEV Sosyal Hizmetler Koordinatör Yardımcısı Ayşe Nur Bayazıt, verdiği tüm desteklerden dolayı Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a teşekkür etti.

 İnegöl ilçesinde et lokantasında çıkan
Sıradaki Haber İnegöl’deki Lokantada ki yangın korkuttu
Reklamı Geç