Livendo’lu Artizan Ekşi Hamur Ekmekleri Tüketiciden Tam Not Aldı

 Livendo’lu Artizan Ekşi Hamur Ekmekleri Tüketiciden Tam Not Aldı

Türkiye’nin ilk sıvı ekşi üreticisi

2019 yılında çıkardığı Livendo sıvı ekşi ürünleriyle Türkiye’de ilk ve tek üretici olma unvanını taşıyan Lesaffre Türkiye, sadece ürettiği ürünlerle değil, yıllardır ekmekçilik konusunda uzman gıda mühendisleri tarafından özenle geliştirilen ekmek reçeteleriyle de fırıncıların en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Ekmek severler için tadım etkinlikleri

Lesaffre Türkiye, fırınlarda gerçekleştirdiği tadım etkinliklerinde ekmek severlere, Livendo sıvı ekşi serisiyle özel olarak hazırlanan Artizan Çavdar ve Köy Ekmekleri ile nitelikli ve zengin içeriğe sahip ekmekleri buluşturmayı hedefliyor. Bu kapsamda Ankara’da başlayan etkinlikler, Türkiye’nin dört bir yanında devam edecek.

Fırıncılara desteğimiz sürecek

Lesaffre Türkiye Genel Müdürü Ünsal Yamaner, tadım aktiviteleriyle ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı. “Lesaffre Türkiye olarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızın temelinde, fırıncılarımızın her zaman yanında olan bir iş ortağı olarak son tüketicinin de daha kaliteli ekmekler yemesini sağlamak yatıyor. Global misyonumuzda yer verdiğimiz şekilde daha iyi gıda ve daha iyi gelecek düşüncesiyle üretimlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Sahip olduğumuz bilgi mirasını ve deneyimini ekmek severlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle Türkiye’de her ailenin sofrasında yer alan ekmeklerin kalitesini artırmak, sektörün bir paydaşı olmak en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın