Lila Group, Maylo & TEGV iş birliğinin 10. Yılını ‘Maylo Resim Şöleni’ ile Taçlandırdı

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group, Maylo markası ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğinin 10. yılını, TEGV Etkinlik Noktalarında eğitim desteği alan çocukların katılımı ile düzenlediği ‘Maylo Resim Şöleni’ ile taçlandırdı.
 Lila Group, Maylo & TEGV iş birliğinin 10. Yılını ‘Maylo Resim Şöleni’ ile Taçlandırdı

Rahmi Koç Müzesi’nde, 28 Ocak Salı günü gerçekleşen ‘Maylo Resim Şöleni’ne Lila Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Öğücü, Lila Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Öğücü, Lila Group CEO’su Alp Öğücü, TEGV Yönetim Kurulu Üyesi M. Özalp Birol ve TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı’nın yanı sıra sanat dünyasından Ali Sunal, eşi Nazlı Kurbanzade Sunal ve Pelin Karahan ile eşi Bedri Güntay da katıldı.

Maylo Resim Şöleni kapsamında ‘Hayalinizdeki dünya nasıl bir yer?’ sorusunun cevabını resmeden TEGV’li çocukların birbirinden güzel yüzlerce eseri arasından seçici kurul danışmanlığında en beğenilen 30 eser Rahmi Koç Müzesi’nde sergilendi. Van, İzmir, Eskişehir, Çorum gibi Türkiye’nin dört bir yanından gelen çocuklar iki gün boyunca İstanbul’da ağırlandı. Hatıralarında güzel bir anı olarak yer edecek İstanbul turu ile çocuklar güzel bir sömestr tatili geçirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın