Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kuyucak’taki 450 bin TL’lik hırsızlığı jandarma ekipleri aydınlattı

AYDIN’IN KUYUCAK İLÇESİNDE BİR ŞİRKETE AİT YOL KENARINDA BULUNAN VE PİYASA DEĞERİ YAKLAŞIK 450 BİN TL OLAN MALZEMELERİN ÇALINMASI İLE İLGİLİ ÇALIŞMA BAŞLATAN JANDARMA EKİPLERİ KİMLİKLERİNİ TESPİT ETTİKLERİ HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİNİ KISKIVRAK YAKALAYARAK GÖZALTINA ALDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde bir şirkete ait yol kenarında bulunan ve piyasa değeri yaklaşık 450 bin TL olan malzemelerin çalınması ile ilgili çalışma başlatan jandarma ekipleri kimliklerini tespit ettikleri hırsızlık şüphelilerini kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Olay, Kuyucak-Karacasu yolu üzerinde geçtiğimiz günler meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, güzergahta çalışma yapan bir firmaya ait yol kenarında bulunan 12 adet beton direk, 6 adet PLT tipinde platform ve 1 adet N-70 tipinde traversin olmak üzere toplam piyasa değeri yaklaşık 450 bin TL olan malzemeler kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirilmesinin ardından bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen Kuyucak İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri yaptıkları çalışmalarda, hırsızlık şüphelilerinin M.B. ve E.B. olduklarını tespit ederek kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan 2 şüphelinin çaldıkları hırsızlık malzemelerini farklı bir ilde faaliyet gösteren bir firmaya sattıkları tespit edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

REFAHİYE’DE KAYBOLAN ÇOCUK AFAD VE
Sıradaki Haber Refahiye’de kaybolan çocuk AFAD ve jandarma ekiplerince bulundu