Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kuşadası Belediyesi kış hazırlıklarına devam ediyor

KUŞADASI BELEDİYESİ, KENTİ KIŞ MEVSİMİNE HAZIRLAMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR. BU ÇERÇEVEDE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EKİPLER TARAFINDAN KANALİZASYON HATLARI, RÖGAR VE MAZGALLAR KOMBİNE KANAL TEMİZLEME ARACIYLA TEMİZLENİYOR.

KUŞADASI BELEDİYESİ, KENTİ KIŞ

Kuşadası Belediyesi, kenti kış mevsimine hazırlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından kanalizasyon hatları, rögar ve mazgallar kombine kanal temizleme aracıyla temizleniyor.

Kuşadası Belediyesi, önümüzdeki aylarda etkili olması beklenen yağışlar öncesinde yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yağışlardan etkilenme ihtimali yüksek cadde ve sokaklarda belirlenen noktalara yağmur suyu hattı döşeyen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ayrıca tam donanımlı kombine kanal temizleme aracıyla da, kanalizasyon hatları, rögar ve mazgalların temizliğini yapıyor. Belirlenen program dahilinde kentin farklı noktalarını dolaşan ekipler, araçla kanal içerisindeki toprak, çamur ve taş gibi katı malzemelerin neden olduğu tıkanıklıkları jetleme yöntemiyle açıyor. Kanal, rögar ve mazgallar daha sonra tazyikli suyla yıkanıyor.