Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kuşadası Belediyesi Davutlar Mahallesi’nde yoğun mesai yapıyor

KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN DAVUTLAR MAHALLESİ’NDE 40 MİLYON LİRAYI AŞAN YATIRIMLA BAŞLATTIĞI ÜSTYAPIYI YENİLEME ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR. BU KAPSAMDA FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 7 SOKAĞIN DAHA KİLİT PARKEYLE KAPLANMASI İÇİN BAŞLATILAN ÇALIŞMANIN KISA SÜREDE TAMAMLANMASI İÇİN EKİPLER YOĞUN BİR MESAİ HARCIYOR.

KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN DAVUTLAR MAHALLESİ’NDE

Kuşadası Belediyesi’nin Davutlar Mahallesi’nde 40 milyon lirayı aşan yatırımla başlattığı üstyapıyı yenileme çalışmaları kesintisiz devam ediyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 7 sokağın daha kilit parkeyle kaplanması için başlatılan çalışmanın kısa sürede tamamlanması için ekipler yoğun bir mesai harcıyor.

Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından Kuşadası Belediyesi’nin yaptığı yatırımlar sayesinde alt ve üstyapıyla ilgili köklü sorunları çözüme kavuşan Davutlar Mahallesi’nde yol yapım çalışmaları aralıksız sürüyor. Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından bir yılda gerçekleştirilen çalışmalarla 32 bin metrekaresi kilit parke, 27 bin metrekaresi sıcak asfalt olmak üzere toplam 59 bin metrekare yeni yol kazandırılan Davutlar Mahallesi’nde, son olarak 7 sokağı kapsayan 13 bin 300 metrekarelik bir alana daha kilit parke taşı döşeniyor. Bu kapsamda Küçük Yağcı Sokak’taki 1700 metrekarelik alanda çalışmalarını tamamlayan ekipler, Kutlu Sokak’ın üstyapısını yeniliyor. Bayramoğlu Sokak’ta ise terasman kazısı yapılıyor. Kilit parke taşı döşeme çalışması Muhtar M. Özcan, 6651, Uyar ve Bavik sokaklar ile devam edecek.