Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kula’da 3 mahalleyi ilgilendirecek sondaj çalışması tamamlandı

MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, KULA İLÇESİNE BAĞLI ÇİFTÇİİBRAHİM, GÖLBAŞI VE YEŞİLYAYLA MAHALLESİNE DAHA VERİMLİ, SAĞLIKLI VE KESİNTİSİZ İÇME SUYU ULAŞTIRMAK ADINA SONDAJ ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. AÇILAN KUYUDAN SANİYEDE 7 LİTRE VERİME SAHİP SUYA ULAŞILDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Çiftçiibrahim, Gölbaşı ve Yeşilyayla mahallesine daha verimli, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak adına sondaj çalışması gerçekleştirdi. Açılan kuyudan saniyede 7 litre verime sahip suya ulaşıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Kula ilçesine bağlı Çiftçiibrahim, Gölbaşı ve Yeşilyayla mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için sondaj çalışması gerçekleştirdi. Çiftçiibrahim mahallesinde açılan sondaj çalışmalarını MASKİ İlçe Şefi Tuba Ural da takip etti. Açılan kuyudan 7 litre verime sahip suya ulaşıldı. Sondaj yapılacak analizlerin olumlu sonuçlanmasının ardından hat bağlantıları yapılarak mahallelerin kullanımına sunulacak. Mahalle muhtarları çalışmadan memnun kaldıklarını belirterek MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İTFAİYE VE
Sıradaki Haber Muğla Büyükşehirin araç filosuna 76 yeni araç kazandırılıyor