Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor

AYDIN (İHA) – AYDIN’IN KÖŞK İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞIN ARDINDAN ÖZELLİKLE KIRSAL BÖLGELERDE TOPRAK KAYMASI SONUCU BOZULAN YOLLAR İÇİN HAREKETE GEÇEN KÖŞK BELEDİYESİ EKİPLERİ, MÜDAHALE EDEREK, BOZULAN YOLLARI YENİLİYOR.

AYDIN (İHA) - AYDIN'IN

Aydın’ın Köşk ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından özellikle kırsal bölgelerde toprak kayması sonucu bozulan yollar için harekete geçen Köşk Belediyesi ekipleri, müdahale ederek, bozulan yolları yeniliyor.

Köşk Belediyesi, yağış sonrası yaşanan toprak kaymaları nedeniyle yaşanan mağduriyetlerin önüne geçmek için kolları sıvadı. Belediye Başkanı Nuri Güler’in talimatıyla harekete geçen ekipler, yağışlı havalar nedeniyle ulaşımda aksama yaşanmaması için aralıksız çalışmalarını sürdürürken, iş makineleriyle bozulan yolları düzelterek ulaşımın aksamasının önüne geçti.

Şiddetli yağışlar sonrasında vatandaşların karşılaştığı olumsuzluklar için ekiplerin teyakkuzda beklediklerini belirten Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler; “Kış aylarında şiddetli yağışlara karşı hazırlıklıyız. Yağışlardan dolayı özellikle kırsal mahallelerimizde toprak kayması nedeniyle kapanan bölgelerdeki yol düzenleme çalışmalarımız, ekiplerimizin aralıksız çalışmalarıyla devam ediyor. Vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde ulaşımlarını sürdürebilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.