Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Konyaaltı Belediyesi kütüphanesi buluşma noktası oldu

KONYAALTI BELEDİYESİ KÜTÜPHANESİ SICACIK ORTAMI VE 20 BİNİ AŞKIN KİTABIYLA HEM KİTAP TUTKUNLARININ HEM DE DERS ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN ADRESİ OLDU. KÜTÜPHANE BÜNYESİNDE ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÜCRETSİZ ÇAY İKRAMI DA YAPILIYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi sıcacık ortamı ve 20 bini aşkın kitabıyla hem kitap tutkunlarının hem de ders çalışmak isteyen öğrencilerin adresi oldu. Kütüphane bünyesinde öğrencilere yönelik ücretsiz çay ikramı da yapılıyor.

Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi soğuk günlerde kitap okurlarının ve öğrencilerin uğrak yeri oldu. Dünya klasiklerinden Türk edebiyatının seçkin örneklerine kadar 20 bini aşkın kitabın yer aldığı Konyaaltı Belediye Kütüphanesi, ders çalışmak isteyen öğrencilerin de buluşma noktası haline geldi. Cumartesi günleri dahil haftanın 6 günü 08.30-17.30 saatleri arasında açık olan kütüphaneden yararlanmak için üye olmanız yeterli.

Ücretsiz çay ve Wi-Fi hizmeti

Vatandaşların kütüphaneye olan ilgilerinden memnun olduklarını dile getiren Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) Sorumlusu Cem Yılmazer, “Kütüphanemizde sisteme kayıtlı 20 bin 445 adet kitabımız bulunuyor. Dünya klasiklerinden Türk edebiyatının seçkin eserlerine, tarihten felsefeye bir çok alanda kitabımız mevcut. Ayrıca çocuklara yönelik de geniş bir kitap bölümümüz bulunmakta. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti verdiğimiz kütüphanemizde öğrenci arkadaşlarımıza ücretsiz çay ikramımız da vardır” dedi.

“Arayın kitaplarınızı toplayalım”

Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi’ne okurların ve öğrencilerin ilgisinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, belediye olarak sürdürdükleri “Atıl Kitap Kampanyası’nın da devam ettiğini söyledi. Başkan Esen, “Kampanyamız güzel bir şekilde sürüyor. Evlerde kullanılmayan kitapları ekiplerimiz vatandaşlarımızın talebi üzerine topluyor. Kitapları burada ayıklayarak raflara yerleştiriyoruz. İhtiyacı olan üniversiteye hazırlanan gençlerimize kitapları ücretsiz olarak veriyoruz. Bu yıl kampanyamızdan yararlanan çok sayıda öğrencimiz Türkiye’de dikkat çeken üniversiteleri kazandı. Bu da bizler için büyük mutluluk” diye konuştu.

ULUSLARARASI 58’İNCİ TEKİRDAĞ KİRAZ FESTİVALİ’NİN
Sıradaki Haber Tekirdağ’da EYPİO ve Oğuzhan Koç rüzgarı esti
Reklamı Geç