Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kitapseverler Mardian MALL’da bir araya geldi

MARDİAN MALL AVM, MİSAFİRLERİNE SADECE EĞLENCELİ ALIŞVERİŞ İMKANI SAĞLAMAKLA KALMIYOR, ONLARI SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERLE DE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR.

MARDİAN MALL AVM, MİSAFİRLERİNE

Mardian MALL AVM, misafirlerine sadece eğlenceli alışveriş imkanı sağlamakla kalmıyor, onları sosyal ve kültürel etkinliklerle de buluşturmaya devam ediyor.

Şehrin eğitim ve kültür hayatına önemli bir katkı sağlamayı amaçladıklarını söyleyen Mardian Mall Pazarlama Müdürü Dilber Ecevit, “Anayurt Yayınları iş birliğiyle Mardian Mall Alışveriş Merkezimiz binlerce kitaba ev sahipliği yapmakta ve 7’den 70’e herkesi sayısız kitapla buluşturmaktadır. Etkinliklerimizi planlarken çıtamızı daha da yükseltmek, bir öncekine göre daha iyi ve verimli bir iş çıkarmak için çabalıyoruz. Hem fiziksel hem de zihinsel sağlığımızı olumlu yönde etkileyen kitap okuma alışkanlığı, hem çocuklar hem de yetişkinler için faydalı bir aktivite. Özellikle günümüzde ev, iş ve günlük yaşantı arasında teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu alışkanlık tamamen unutulma noktasına geldi. Bu yüzden istenilen kitabın çok kolay ve en uygun olduğu kitap fuarımızı açtık. Türk ve dünya klasikleri, tarih, felsefe, bilim, edebiyat, mitoloji, kişisel gelişim, yeni çıkanlar, çok satanlar ve birçok renkli çocuk kitabının yer aldığı fuara, Mardinli kitapseverler yoğun ilgi gösteriyor” şeklinde konuştu.

Geniş bir yelpazede hizmet veren, binlerce kitabı 15 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla kitapseverlerle buluşturan fuar, 3 Aralık Pazar gününe kadar her gün 10.00 – 22.00 saatlerinde ziyaret edilebileceği belirtildi.

BİTLİS’TE 27 YILDIR HARİK SANATI
Sıradaki Haber 27 yıllık harik ustasından alternatif üretim