Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Keskin: “Öğrencilerin yüreğine sporla dokunmak istiyoruz”

GEDİZ GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ MUHAMMED KESKİN, “ÖĞRENCİLERİN YÜREĞİNE SPORLA DOKUNMAK İSTİYORUZ”

GEDİZ GENÇLİK VE SPOR

Kütahya’nın Gediz ilçesinde, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur, Gençlik ve Spor Müdürü Muhammed Keskin, Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Yusuf Güner 2023-2024 eğitim öğretim yılında planlanan proje ve faaliyetler hakkında değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirdiler.

Gediz Gençlik ve Spor Müdürlüğü tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda bu sene yapılacak okul sporları faaliyetleri ve diğer konularda bilgi alışverişinde bulundular.

Toplantıda gençlerin ve öğrencilerin kötü alışkanlıklardan korunması adına, serbest zamanlarını sporla değerlendirmeleri hususunda kararlar alındı.

Gediz’de eğitim öğretime devam eden 9 bin 748 öğrencinin yüreğine sporla dokunmayı hedeflediklerini ifade eden İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Muhammed Keskin, “Gediz’de öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan korumak istiyoruz. Çocuklarımızı gençlerimizi spora yönlendirecek projeler üreterek onları birçok kötülükten alıkoyacağımıza inanıyorum. Hedefimiz öğrencilerimizin boş zamanlarını sporla değerlendirerek sağlıklı bir nesil yetiştirmek. Ayrıca üniversitede okuyan ve dışarıdan gelen çocuklarımız için de gecenin ilerleyen saatlerine kadar farklı branşlarda kurslarımız mevcut. Bu kurslarımızla hem boş zamanları değerlendirmiş olacaklar hem de kötü alışkanlıklardan uzaklaşacaklar” şeklinde konuştu.