Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Keçiören’de cadde ve sokaklar Cumhuriyetin 100. yılı için bayraklarla donatıldı

KEÇİÖREN BELEDİYESİ, CUMHURİYETİN 100. YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA İLÇEDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK KUTLAMALAR İÇİN CADDE VE SOKAKLARI TÜRK BAYRAKLARIYLA SÜSLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Ankara Keçiören Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında ilçede gerçekleştirilecek kutlamalar için cadde ve sokakları Türk bayraklarıyla süsledi.

Cumhuriyet’in 100’üncü yıl hazırlığı tüm yurtta devam ediyor. Keçiören Belediyesi tarafından cadde ve sokaklar Türk bayraklarıyla donatıldı. Cumhuriyetin 100. yılı kutlamalarına tüm Ankaralıları davet eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Genç bir subay çıkıyor, ‘Türk milleti esareti kabul etmez ya istiklal ya ölüm’ diyerek Milli Mücadele’yi başlatıyor ve kahramanlarımızın kanıyla sulanan bu kutsal toprakları bize vatan yapıyor. Bizler de ecdadımızın emaneti, bağımsızlığımızın sembolü Cumhuriyetimize Yürekten sahip çıkıyoruz. Milli Mücadele’nin karargâhı olan Keçiören’de, tarihi şuurumuza yakışır bir Cumhuriyet Bayramı kutlaması düzemeyeceğiz. Tüm Ankaralıları Keçiören’imize bekliyoruz” dedi.

Öte yandan, Keçiören Belediyesi 29 Ekim’de saat 13.00’te belediye binası önünde çelenk sunma töreni, saat 18.00’de Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Lisesi önünden belediye önüne kadar meşalelerle kortej yürüyüşü gerçekleştirip daha sonra belediye önünde havai fişek gösterisi düzenleyecek.

Konyaspor 1-3 Galatasaray
Sıradaki Haber GALATASARAY ŞAMPİYON…