Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KBÜ’de “Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri” devam ediyor

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ (KBÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. FATİH KIRIŞIK, KARABÜK İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRME VE ÖNLEME FAALİYETLERİ BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN STANDI İNCELEDİ.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ (KBÜ) REKTÖRÜ

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri tarafından oluşturulan standı inceledi.

Terör örgütlerinin her türlü zararlı propaganda çalışmalarına karşı öğrencilerin şuurlanmalarına katkı sağlamak amacıyla Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Bürosunda görevli personel tarafından bilgilendirme yapıldı. Çok sayıda Karabük Üniversiteli öğrencinin ilgi gösterdiği standı, başta Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık olmak üzere akademik ve idari personel de ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyaret sırasında stantta görevli olan Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Bürosu personelinden, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Rektör Kırışık, KBÜ öğrencilerini ve personelini terör örgütlerinin faaliyet yöntemleri ve mücadele yolları hakkında bilgilendirerek, farkındalıklarının artmasını sağlayan Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Bürosu personeline teşekkür etti.