Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kayseri OSB’nin araç filosuna 6 yeni araç eklendi

KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ, BÖLGE İÇERİSİNDE FAALİYET GÖSTEREN SANAYİCİLERE DAHA KALİTELİ HİZMET VERİLMESİ AMACIYLA ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, bölge içerisinde faaliyet gösteren sanayicilere daha kaliteli hizmet verilmesi amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Bölge müdürlüğü binası önünde araç filosuna yeni katılan araçlar için tören düzenlendi. Törene; Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Baktır ve Nihat Bozkurt, Denetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gengeç ve Mehmet Yusuf Sarıalp, Kayseri OSB Bölge Müdürü Abdulmenap Esko ve personel katıldı. Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın, araç filosuna yeni katılan hizmet araçlarına ilişkin yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri olarak, sanayicilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için büyük gayret gösteriyoruz. Çevreci bir OSB olmamız nedeniyle bölgemizde oluşan katı atıkların daha seri toplanması amacıyla 2 yeni çöp toplama aracı daha aldık. Bunun yanı sıra Elektrik İşletme Müdürlüğümüz bünyesinde kullanılacak olan 2 adet hizmet aracı, 1 sepetli araç ve GES panel yıkama işlerinde kullanılmak üzere 1 traktörü de araç filomuza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Araçlarımızın maliyeti yaklaşık olarak 9 milyon 700 bin TL’dir” dedi.

“Daha temiz, güzel ve gelişmiş bir OSB için gereken ne varsa yapmaya gayret ediyoruz” diyen Başkan Mehmet Yalçın; “Kayseri OSB’mizde sanayicilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile araç filomuzu güçlendiriyoruz. OSB’mizde çeşitli işlerde kullanılacak olan yeni aldığımız araçlarımızın Bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

BAŞİSKELE BELEDİYE BAŞKANI YASİN ÖZLÜ,
Sıradaki Haber Belediye işçilerine karpuz ikramı