Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KAYMEK’ten öğrenciler için ödev merkezi

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN KAYSERİ MESLEKİ EĞİTİM VE KÜLTÜR A.Ş. (KAYMEK), ÖĞRENCİLERİN FAYDALANACAĞI ÖDEV MERKEZLERİ HİZMETİNİ BAŞLATTI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), öğrencilerin faydalanacağı ödev merkezleri hizmetini başlattı.

KAYMEK tarafından başlatılan çalışmadan 5 tesiste 182 öğrenci faydalanmaya başlarken, gerçekleştirilen hizmet ile çocukların ödevleri, alanında uzman öğretmenler eşliğinde daha verimli yapılıyor. Öğrenciler ise KAYMEK’in bu hizmeti ile öğrendiklerini pekiştirme imkânı buluyor. KAYMEK Gençlik Merkezleri’nde hizmet vermeye başlayan ödev merkezleri sayesinde ödevi bulunan öğrencilerin ödev kaygısı ile çalışmasının hafifletilmesine destek sağlanırken, öğrencilerin ödevlerinin bitirilmesi çok kolay, verimli ve eğlenceli hale geliyor.

Ödev merkezinin bu hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar, 0352 231 80 31 numaralı telefon numarası üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilecek.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KENDİ ÖZ
Sıradaki Haber 50 yeni otobüs Kocaelilere hizmet için yollarda