Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Aslan’dan mahalle ziyaretleri

DEVELİ KAYMAKAMI SİNAN ASLAN; MAHALLE ZİYARETLERİ KAPSAMINDA BAKIRDAĞ, GÖMEDİ, KÜÇÜK KÜNYE VE YAYLACIK MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ.

DEVELİ KAYMAKAMI SİNAN ASLAN;

Develi Kaymakamı Sinan Aslan; mahalle ziyaretleri kapsamında Bakırdağ, Gömedi, Küçük Künye ve Yaylacık mahallelerini ziyaret etti.

Kaymakam Aslan mahalle sakinleriyle toplantı yaparak vatandaşların sorunlarını dinledi, çözümü için ise ziyarette kendisine eşlik eden ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Mahalle sakinleri, hizmeti milletin ayağına getiren Develi Kaymakamı Sinan Aslan’a teşekkür etti. Develi Kaymakamı Sinan Aslan; ” Birebir taleplerinize göre kurum müdürleri ve kaymakamlık olarak sizin ayağınıza gelerek çözüm odaklı olacağız. Vatandaşın bütün sıkıntılarını yetkilerimiz doğrultusunda yerine getireceğiz ve sıkıntısı ve talebi dinlenilmemiş hiç bir vatandaşımız kalmayacak” dedi. Kaymakam Aslan; taleplerin mümkün olacağı şekilde yerine getirileceğini belirterek bir sonraki toplantılarda sorunların giderilip giderilmediğinin takipçisi olacağını söyledi.

Ziyarette Kaymakam Aslan’a Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve kurum müdürleri eşlik etti.