Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa Karacabey, üniversite öğrencilerinin çalışma alanı oldu

BU YIL ÇALIŞMA ALANI OLARAK KARACABEY’İ BELİRLEYEN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİLERİ, KARACABEY’E YAPTIKLARI ZİYARETTE, BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN İLE BİR ARAYA GELDİ. GÖRÜŞME SONRASI KARACABEY’İ DE SAHADA GEZEN ÖĞRENCİLER, ÇALIŞMALARINA YÖNELİK İZLENİMLERDE BULUNDU.

BU YIL ÇALIŞMA ALANI

Bu yıl çalışma alanı olarak Karacabey’i belirleyen Bursa Teknik Üniversitesi Şehir Planlama bölümü 2. sınıf öğrencileri, Karacabey’e yaptıkları ziyarette, Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya geldi. Görüşme sonrası Karacabey’i de sahada gezen öğrenciler, çalışmalarına yönelik izlenimlerde bulundu.

Bu yıl çalışma alanı olarak Karacabey’i belirleyen Bursa Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 2. sınıf öğrencileri, önceki gün Karacabey’i ziyaret etti. Öğrenciler, ilk olarak Belediye Başkanı Ali Özkan ile birlikte başkan yardımcısı ve daire müdürleri ile bir araya geldi. Görüşmede Başkan Özkan, öğrencilerin sorularını cevaplayarak, özellikle şehrin demografik yapısı, yaşam ve gelir kaynakları, hayat standartları gibi başlıklarda öğrencilere ayrıntılı bilgiler verdi. Özkan ayrıca belediyecilikle alakalı bahsettiği konularda 3T vizyonu, Karacabey’in dünü, bugünü ve geleceğine dair detaylı bilgilendirmelerde bulunurken, Karacabey Longozundan ve TEKNOSAB’ın şehre olan artılardan bahsetti.

Her türlü desteğe hazırız

Bu yılki çalışmalarında Karacabey’i ele alan Bursa Teknik Üniversitesi öğrenci ve öğretmenlerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Ali Özkan, “Karacabey’imizin böyle bir alanda, bir üniversite tarafından ele alınmasından oldukça memnunuz. Bu anlamda ben ve mesai arkadaşlarımız, sizlere tüm konularda seve seve yardımcı olmaya ve bundan sonra da bu tarz çalışmalara her türlü desteği vermeye hazırız. Öğrencilerimizle çok güzel bir atmosferde buluştuk ve çok keyifli bir soru-cevap bölümü geçirdik. Her birine teşekkür ediyorum” dedi.