Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kanlı pusuya: 4 gözaltı

TEKİRDAĞ’IN ÇERKEZKÖY İLÇESİNDE MOTOSİKLETLE HUSUMETLİSİNİ VE ARAÇ İÇERİSİNDE BULUNAN 2 KİŞİYİ MERMİ YAĞMURUNA TUTAN BİR KİŞİ İLE BİRLİKTE, SİLAHLI SALDIRI OLAYININ AZMETTİRİCİ OLDUĞU İDDİA EDİLEN, SİLAHI VEREN VE KAÇMALARINA YARDIM EDEN 3 KİŞİ DAHA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 4 ŞÜPHELİ ÇERKEZKÖY İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN TİTİZ ÇALIŞMASI SONUCU YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI.

TEKİRDAĞ’IN ÇERKEZKÖY İLÇESİNDE MOTOSİKLETLE

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde motosikletle husumetlisini ve araç içerisinde bulunan 2 kişiyi mermi yağmuruna tutan bir kişi ile birlikte, silahlı saldırı olayının azmettirici olduğu iddia edilen, silahı veren ve kaçmalarına yardım eden 3 kişi daha olmak üzere toplamda 4 şüpheli Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün titiz çalışması sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

Çerkezköy’de motosikletli iki kişi önceki akşam husumetlerinin bulunduğu araca pusu kurarak sokak ortasında kurşun yağdırmış, dört kurşun isabet eden araçta bulunan E.D. C.D. ve İ.Ö. olmak üzere 3 kişi yaralanmıştı.

Olay sonrası failin İstanbul’a kaçtığı bilgisine ulaşan Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş timleri, İstanbul, Çorlu ve Çerkezköy’de yaptıkları eş zamanlı operasyonlarla, hırsızlık başta olmak üzere birçok suçtan kaydının olduğu öğrenilen ve olayda silahı kullandığı iddia edilen Berkay F. ile birlikte Batuhan D., Ercan D., Özkan D’yi de gözaltına aldı. Silahlı saldırıda motosikleti kullanan kar maskeli firarinin kimliğini belirleyen polis, şüpheliye ulaşmaya çalışırken, silahlı saldırıda yaralanan 3 kişinin tedavilerinin ise Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde devam ettiği öğrenildi.