Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kamu personellerine kritik an fotoğrafçılık eğitimi

SUBÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ERSİN BERK TARAFINDAN FERİZLİ’DEKİ BİRÇOK KAMU KURUMUNDA GÖREV YAPAN PERSONELLERE “FOTOĞRAFÇILIKTA KRİTİK ANIN ÖNEMİ’ BAŞLIKLI BİR EĞİTİM VERİLDİ.

SUBÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ERSİN

SUBÜ Öğretim Görevlisi Ersin Berk tarafından Ferizli’deki birçok kamu kurumunda görev yapan personellere “Fotoğrafçılıkta Kritik Anın Önemi’ başlıklı bir eğitim verildi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Ferizli Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ersin Berk, Ferizli Kaymakamlığı’nda ‘Mobil Fotoğraf’ eğitimi verdi. Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı’nın talebi doğrultusunda gerçekleştirilen eğitime; ilçe emniyet müdürlüğü, ilçe jandarma komutanlığı, halk eğitim merkezi, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı, ilçe tarım ve orman müdürlüğü, ilçe nüfus müdürlüğü ve ilçe yazı işleri müdürlüğünden personeller ve Ferizli MYO’dan öğrenciler katıldı. Eğitimde kritik an fotoğrafçılığının önemi, denge, ışık ve kompozisyon kuralları anlatıldı ve uygulama yapıldı. Yaşanılan sosyal medya çağında fotoğrafın artık bir ihtiyaçtan ziyade mecburiyet haline geldiğini vurgulayan Öğr. Gör. Ersin Berk, bu tür eğitimlere merakın artmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eğitimin sonunda Kaymakam Hasan Balcı, Berk’e teşekkür belgesi takdim etti.

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ, 23 NİSAN ULUSAL
Sıradaki Haber Beşiktaş’ta 23 Nisan coşkusu doyasıya kutlanacak