Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kahramanmaraş’ta Kayabaşı İlkokuluna çevre düzenlemesi

KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KAYABAŞI MAHALLESİNDE BULUNAN KAYABAŞI İLKOKULU BAHÇESİNDE KİLİT PARKE ÇALIŞMASI YAPTI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kayabaşı İlkokulu bahçesinde kilit parke çalışması yaptı.

Eğitim kurumlarına fiziki desteğini sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, okul bahçelerinde çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,” “Göreve geldiğimiz günden bu yana, eğitim alanlarımızın fiziki şartlarını iyileştirme adına elimizden gelen desteği verdik ve vermeye devam ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bölgemizde bulunan okullarımızın fiziki şartlarına destek olma adına çevre düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Bu kapsamda Kayabaşı İlkokulumuzun bahçesinde de düzenlemeler yaptık. Kıymetli öğrencilerimize hayırlı olsun. Onların güzel bir geleceğe kavuşmaları adına bizler çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

SİİRT İL JANDARMA KOMUTANLIĞI, 185.
Sıradaki Haber Siirt İl Jandarma Komutanlığı 185. kuruluş yıldönümünü kutladı