Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kadına şiddetin bahanesi yok

FOLKART VE GDZ ELEKTRİK, BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KADIN BİRİMİ’NİN FARKINDALIK PROJESİNE DESTEK OLDU; KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN ASLA BİR BAHANESİ OLMADIĞINA DİKKAT ÇEKTİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Folkart ve Gdz Elektrik, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin farkındalık projesine destek oldu; kadına yönelik şiddetin asla bir bahanesi olmadığına dikkat çekti.

Folkart ve Gdz Elektrik, UN Women Türkiye’nin (Birleşmiş Milletler Kadın Birimi) kadına yönelik şiddetin hiçbir şekilde bahanesi olmadığına dikkat çekmek için başlattığı #bahanesiyok kampanyasına destek veriyor. Kampanya kapsamında Folkart, İzmir’deki projelerini; Gdz Elektrik de elektrik aydınlatmalarını turuncu ışıklandırıyor. Turuncuyla aydınlatılan Folkart Towers’ın dev ekranlarında yine turuncu renkle “Kadına Şiddetin Bahanesi Yok” sloganı ve #BahanesiYok etiketine yer veriliyor.

Folkart ve Gdz Elektrik, 25 Kasım Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nden 10 Aralık İnsan Hakları Günü’ne kadar süren 16 günlük aktivizm kampanyasında, kadına yönelik şiddetin asla bir bahanesi olmadığına dikkat çekiyor. 25 Kasım 2023 tarihinden itibaren Folkart, İzmir’deki projelerini; Gdz Elektrik ise eşit hayat yaklaşımıyla elektrik aydınlatma direklerini turuncuyla renklendiriyor. Folkart Towers’ın dev ekranlarında “Kadına Şiddetin Bahanesi Yok” sloganı ve #BahanesiYok etine de yer veriliyor.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN KENDİ ÖZ
Sıradaki Haber 50 yeni otobüs Kocaelilere hizmet için yollarda