Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarma ekiplerinden güme kontrolü

EDİRNE İL JANDARMA KOMUTANLIĞI ÇEVRE, DOĞA VE HAYVANLARI KORUMA TİMİ TARAFINDAN BÖLGEDE AVCILIKTA YAYGIN OLARAK KULLANILAN GÜMELERİN İZİNLİ OLUP OLMADIKLARININ TESPİTİ AMACIYLA AVCILIKTA KULLANILAN GÜME CANSIZ MÜHRELERİN KONTROLLERİ YAPILDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi tarafından bölgede avcılıkta yaygın olarak kullanılan gümelerin izinli olup olmadıklarının tespiti amacıyla avcılıkta kullanılan güme cansız mührelerin kontrolleri yapıldı.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sorumluluk bölgesinde çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Avcılık sezonunun başlaması sonrası çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren jandarma ekipleri, kaçak avcılığa geçit vermiyor.

Jandarma Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ekipleri, Kara Avcılığı Kanunu çerçevesinde çalışma yaptı. Yapılan çalışma sonucunda avcılıkta yaygın olarak kullanılan gümelerin izinli olup olmadıklarının tespiti amacıyla avcılıkta kullanılan güme cansız mührelerin kontrolleri Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü personeli ile koordineli bir şekilde gerçekleştirildi.

MERSİN'DE DOMATES TOPLAMAK İÇİN GÜLNAR'A
Sıradaki Haber Mersin’de tarım işçilerini taşıyan minibüs devrildi: 7 yaralı