Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarma denetimlerinde, motosiklet ve sürücüsü üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildi

AFYONKARAHİSAR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TRAFİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNCE KAZALARININ ÖNLENMESİ İÇİN YAPILAN DENETİMLERDE, PLAKASI OLMAYAN BİR MOTOSİKLETTE VE ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARAMA KAYDININ OLDUĞU ÖĞRENİLEN SÜRÜCÜNÜN ÜZERİNDE ÇOK MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRDİ. SÜRÜCÜ VE YANINDA BULUNAN YABANCI UYRUKLU ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI.

AFYONKARAHİSAR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğünce kazalarının önlenmesi için yapılan denetimlerde, plakası olmayan bir motosiklette ve çeşitli suçlardan arama kaydının olduğu öğrenilen sürücünün üzerinde çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi. Sürücü ve yanında bulunan yabancı uyruklu şahıs gözaltına alındı.

Jandarmanın motosiklet kazalarının önüne geçmek için yaptığı aralıksız denetimler son olarak İhsaniye ilçesine bağlı Gazlıgöl beldesinde gerçekleşti. Denetimlerin amacı motosiklet kazalarının önüne geçmek ve belgesiz motosiklet kullanımının önlenmesi olduğu aktarıldı. Jandarma ekipleri plakası olmayan şüpheli bir motosikleti durdurdu. Araçta ve çeşitli suçlardan arama kaydının olduğu öğrenilen sürücünün üzerinde çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi. Sürücü ve yanında bulunan yabancı uyruklu şahıs jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Denetimlerin köylerde de uygulanacağı belirtildi.