Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarma, Cumhuriyetin 100. yılını çocuklarla kutladı

KOCAELİ’DE JANDARMA EKİPLERİ, CUMHURİYETİN 100. YILINI ÇOCUKLARLA BİRLİKTE KUTLADI. COŞKU VE MUTLULUĞUN HAKİM OLDUĞU KUTLAMADA ÇOCUKLAR, BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ ETKİNLİKLER İLE UNUTULMAZ ANLAR YAŞADI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kocaeli’de jandarma ekipleri, Cumhuriyetin 100. yılını çocuklarla birlikte kutladı. Coşku ve mutluluğun hakim olduğu kutlamada çocuklar, birbirinden eğlenceli etkinlikler ile unutulmaz anlar yaşadı.

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı, Cumhuriyetin 100. yılını minik öğrencilerle birlikte kutladı. Çeşitli okullarda öğrenim gören 100 öğrenci, Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı’nda misafir edildi. Açılan stantlarda jandarma tanıtımı yapıldı. Daha sonra köpek timler, jandarma ekipleriyle birlikte gösteri yaptı. Gösteriyi çok beğenen çocuklar, alkışlayarak köpekleri sevmeye gitti. Oradan komando parkuruna geçen minikler, heyecanlı anlar yaşadı. Kırmızı beyaz Türk bayraklarıyla donatıldığı alanda çocuklar şiirler okudu. Büyük coşku ve mutluluğun hakim olduğu etkinlikte öğrencilere Türk bayrağı, jandarma çocuk dergisi ve boyama kitabı hediye edildi.

BOZYAZI KAYMAKAMI TUNCAY TOPSAKALOĞLU, GAZİLERE
Sıradaki Haber Kaymakam Topsakaloğlu, gazileri evlerinde ziyaret etti