Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İzmir’de ’Yunus’ polislerinin şüphelendiği araçtan yüklü miktarda uyuşturucu çıktı

OTOMOBİLDE YAPILAN ARAMADA, 1 RUHSATSIZ TABANCA, ŞARJÖR VE 5 ADET FİŞEK, 30 PARÇA HALİNDE TOPLAM AĞIRLIĞI 1 KİLO 100 GRAM METAMFETAMİN MADDESİ, 1 HASSAS TERAZİ VE 49 BİN 750 LİRA SUÇTAN ELDE EDİLDİĞİ DEĞERLENDİRİLEN PARA ELE GEÇİRİLDİ.

OTOMOBİLDE YAPILAN ARAMADA, 1

İzmir’in Karabağlar ilçesinde, ’Yunuslar’ olarak bilinen motosikletli polis timlerinin şüphelenerek durdurduğu bir otomobil içerisinden, yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alınırken, şüphelilerden birinin kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu ortaya çıktı.

İzmir Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı, Yunuslar’ olarak bilinen motosikletli polis timleri, 2 Aralık günü Karabağlar ilçesinde bir otomobilden şüphelenerek aracı durdurdu. Otomobilde yapılan aramada, 1 ruhsatsız tabanca, şarjör ve 5 adet fişek, 30 parça halinde toplam ağırlığı 1 kilo 100 gram metamfetamin maddesi, 1 hassas terazi ve 49 bin 750 lira suçtan elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi.

Otomobil içerisinde bulunan F.B., B.A. ve H.K. gözaltına alınırken, şüphelilerden birinin 3 ayrı dosyadan 2 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı belirlendi. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.