Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ Parti eski Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin istifa etti

AYDIN (İHA) – GEÇEN DÖNEM İYİ PARTİ’DEN AYDIN MİLLETVEKİLİ OLARAK SEÇİLEN AYDIN ADNAN SEZGİN’İN, SİSTEM ÜZERİNDEN ONLİNE OLARAK PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİĞİ ÖĞRENİLİRKEN, AÇIKLAMA YAPAN İYİ PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ RECEP TANER; “ZATEN ORTALIKTA YOKTU” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Geçen dönem İYİ Parti’den Aydın Milletvekili olarak seçilen Aydın Adnan Sezgin’in, sistem üzerinden online olarak partisinden istifa ettiği öğrenilirken, açıklama yapan İYİ Parti Aydın Milletvekili Recep Taner; “Zaten ortalıkta yoktu” dedi.

İYİ Parti eski Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin’in parti üyeliğini sonlandırdığı öğrenildi. Yaşanan istifa olayını doğrulayan İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Sezgin’i eleştirerek “Zaten ortalıklarda yoktu” dedi. Sezgin’in istifa ettiğini kendilerinin de sistem üzerinden öğrendiğini ifade eden Taner; “Biz de sistemden gördük. İYİ Parti önceki dönem milletvekili Aydın Adnan Sezgin, sistem üzerinden partisinden istifa etti. Zaten ortalıkta yoktu. İstifa ettiği doğrudur” şekkinde konuştu.

Eski vekili Adnan Sezgin’in istifasını partinin online sistemi üzerinden öğrendiğini belirten İl Başkanı Recep Taner, Sezgin ile telefonla bir görüşme sağlayamadığını söyleyerek “Partiye dün itibariyle online olarak istifasını vermiş. Zaten kendisi ortalıkta yoktu. Kimse onu tanımazken, Aydınlılar partisinin hatırına onu bir yere getirdi. Vekil seçildi. Ancak geçtiğimiz seçimlerde yapılan ön seçimde beşinci sırada çıkan arkadaş, seçim sürecinde sadece genel başkan Aydın’a geldiğinde görüntü verdi. Bir daha ortalıkta görünmedi. Şimdi de istifa etmiş hayırlı olsun” dedi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Sıradaki Haber MHP Genel Başkanı Bahçeli: “15 Temmuz, ihanet ve işgal girişimine iman ve iradeyle direniş ve dik duruş mefkuresidir”