Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstanbul’da uyuşturucu temini yaptığı tespit edilen 1 şüpheli tutuklandı

KAĞITHANE’DE NARKOTİK SUÇLARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK YAPILAN ÇALIŞMALARDA UYUŞTURUCU TEMİN EDEN VE SATICILARA ULAŞTIRAN 1 ŞÜPHELİ TESPİT EDİLDİ.

KAĞITHANE’DE NARKOTİK SUÇLARININ ÖNLENMESİNE

Kağıthane’de narkotik suçlarının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda uyuşturucu temin eden ve satıcılara ulaştıran 1 şüpheli tespit edildi. Şüpheli polis ekipleri tarafından yakalanarak sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, Kağıthane ilçesinde torbacı olarak tabir edilen şüphelilerin yakalanması ve narkotik suçlarının önlenmesine yönelik çalışma gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalarda ilçede gerçekleşen uyuşturucu organizasyonlarındaki suç unsurlarının kaynağını tespit etmeye yönelik yürütülen saha araştırmalarında, şüpheli S.D. tarafından temin yapıldığı ve satıcılara ulaştırıldığı tespit edildi. Şüpheli Şişli’deki ikametine düzenlenen operasyon ile yakalandı. İkamette yapılan aramada ise 1 kilo 5 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Yakalanan S.D. ‘uyuşturucu madde ticareti’ suçundan sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TOKAT’TA MEYDANA GELEN DEPREMDEN KAÇARKEN
Sıradaki Haber Depremzede yaşlı kadın korku dolu anları anlattı
Reklamı Geç