Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstanbul’da sağanak yağış caddeleri göle döndürdü: Merdivenden akan su şelaleyi andırdı

BEYOĞLU, ŞİŞLİ VE KAĞITHANE’DE ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞ NEDENİYLE BAZI CADDE VE SOKAKLAR SULAR ALTINDA KALDI. YAĞIŞ VATANDAŞLARA ZOR ANLAR YAŞATIRKEN, SÜRÜCÜLER HAVANIN KARAMASI NEDENİYLE ARAÇLARIN FARLARINI AÇARAK İLERLEDİ. MERDİVENDEN AKAN SU ŞELALEYİ ANDIRDI. O ANLAR CEP TELEFONU KAMERASINA ANBEAN YANSIDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Beyoğlu, Şişli ve Kağıthane’de etkili olan sağanak yağış nedeniyle bazı cadde ve sokaklar sular altında kaldı. Yağış vatandaşlara zor anlar yaşatırken, sürücüler havanın karaması nedeniyle araçların farlarını açarak ilerledi. Merdivenden akan su şelaleyi andırdı. O anlar cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından kent genelinde sağanak yağış sabahın erken saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Beyoğlu, Şişli ve Kağıthane’de etkili olan sağanak yağış nedeniyle yollar adeta göle döndü. Sürücüler ve yayalar sağanak yağış nedeniyle zor anlar yaşadı. Sürücüler havanın kararmasıyla farlarını açarken, göle dönen yolda araçların ilerlemekte zorluk çektiği görüldü. Bir vatandaş ise ıslanan çoraplarını çıkararak kurulanmaya çalıştı. Göle döne bir sokaktaki merdivenden akan su ise şelaleyi andırdı. Bir yoldaki rögarın da sağanak yağışın etkisiyle taştığı görüldü. Öte yandan, yağışın gün boyu etkisini sürdüreceği öğrenildi.

ERZİNCAN’DA SICAK HAVA VE NEMİN
Sıradaki Haber Erzincan’da vantilatör satışları patladı