Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstanbul’da genç kızların sevgili kavgası kamerada: Erkekler ayırmak yerine kayda alıp küfretti

KAĞITHANE’DE BİR PARKTA İDDİAYA GÖRE İKİ KIZ ARASINDA SEVGİLİ KAVGASI ÇIKTI. ARKADAŞ GRUPLARININ DA DAHİL OLDUĞU KAVGADA GENÇLER SAÇ SAÇA BAŞ BAŞA BİRBİRİNE GİRERKEN, YAŞANANLARI KAYDA ALAN ERKEKLER İSE KAVGAYI AYIRMAK YERİNE, “ARKADAŞLAR, BOŞ İNSANLARIN HEPSİ KAVGA EDİYOR. OKSİJEN İSRAFLARININ HEPSİ BURADA” DİYEREK GENÇLERE KÜFÜRLER SAVURDU.

KAĞITHANE’DE BİR PARKTA İDDİAYA

Kağıthane’de bir parkta iddiaya göre iki kız arasında sevgili kavgası çıktı. Arkadaş gruplarının da dahil olduğu kavgada gençler saç saça baş başa birbirine girerken, yaşananları kayda alan erkekler ise kavgayı ayırmak yerine, “Arkadaşlar, boş insanların hepsi kavga ediyor. Oksijen israflarının hepsi burada” diyerek gençlere küfürler savurdu.

Kağıthane Çeliktepe’de bir parkta geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda iddiaya göre, parka gelen iki genç kız arasında sevgili tartışmasından dolayı kavga çıktı. Saç saça baş başa yaşanan kavgada kızların yanında bulunan arkadaş grupları da olaya dahil oldu. Bunun üzerine iki grup parkta birbirine girdi.

Ayırmak yerine kayda alıp küfretti

O esnada yaşananları telefonla kayıt alan bir erkek ise kavga eden gençleri ayırmak yerine, “Arkadaşlar, boş insanların hepsi kavga ediyor. Oksijen israflarının hepsi burada. Gençler kapışıyor. Kapalı kızlar açıldı. Açık kızlar daha çok açıldı” sözlerinin ardından gençlere küfürler savurdu. Yaşananlar cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydedildi. Olayla ilgili şahısların birbirlerinden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

BATMAN'IN SASON İLÇESİNDE AĞILA GİREN
Sıradaki Haber Batman’da ağıla giren kurt 10 koyunu telef etti