Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstanbul’da bir çok kedi dev dalgalar arasında boğuldu

– İSTANBUL BAKIRKÖY MENEKŞE SAHİLİ’NDE BİR ÇOK KEDİ YÜKSELEN DEV DALGALAR ARASINA BOĞULDU. TELEF OLAN KEDİLERİN ÇÖPLERLE BİRLİKTE KALDIRIMDA DURDUĞU GÖRÜLDÜ.

Bu haberin fotoğrafı yok

İSTANBUL (İHA) – İstanbul Bakırköy Menekşe Sahili’nde bir çok kedi yükselen dev dalgalar arasına boğuldu. Telef olan kedilerin çöplerle birlikte kaldırımda durduğu görüldü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıların ardından dün kent genelinde fırtına etkili olmuştu. Bakırköy Menekşe Sahili’nde yükselen dalgalar kıyaya vurdu. Kayalıklarda yaşayan birçok kedi yükselen dalgalar nedeniyle boğuldu. Kedilerin dalgaların getirdiği çöplerle sahilde durduğu görüldü. Dalgalardan kurtulan ve kayalıklar arasında yaşayan kedilerin vatandaşlar tarafından naylon branda ile örtülerek soğuktan korunduğu görüldü.

55 yıldır Menekşe’de balıkçılık yaptığını söyleyen Hüseyin Gün, “Deniz seviyesi yükselince lodos dolayısıyla dalgalar kenarlara vuruyor. Yavrular da kayalıklarda geziyorlar, gezerken de dalgalar bunları öldürdü. Bunlara çoğu zaman kendi imkanlarımızla yem alıp, onları besliyoruz. Fakat bunları şuanda ölenleri görüyorsunuz. Üzülüyorum, ben de kedi bakıyorum ve biri şey yapacak diye korkuyorum. Yetkili olan yerler bunları alıp, barınak yapsınlar. Belediye bunlara bakması lazım” dedi.

Sabah boğulan kedileri gördüğünde çok üzüldüğünü söyleyen Balıkçı Coşkun Tatlıcı, “Sabah geldim, bu hayvanları gördüm üzüldüm. Bunlara en azında bir barınak yapılırsa en azında bir ev sahibi olurlar” diye konuştu.

KASTAMONU'NUN ARAÇ İLÇESİNDE BİR KÖYDE
Sıradaki Haber Köyde çıkan yangında 10 ev alevlere teslim oldu