Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstanbul genelinde huzur uygulaması yapıldı

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNCE KENT GENELİNDE HUZUR UYGULAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. YAPILAN UYGULAMADA ARAÇLAR DİDİK DİDİK ARANIRKEN, SÜRÜCÜLERİN DE BELGELERİ KONTROL EDİLDİ.

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNCE

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Yapılan uygulamada araçlar didik didik aranırken, sürücülerin de belgeleri kontrol edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Denetimlere Asayiş Şube Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Suçlarla Mücadele, Deniz Limanı Şube ekiplerinin yanı sıra Özel Harekat ekipleri katıldı. Fatih, Beyoğlu, Kadıköy ve Küçükçekmece başta olmak üzere il genelinde yapılan denetimlerde araçlar durdurularak, sürücülerin belgeleri kontrol edildi. Uygulama sırasında narkotik köpeği ile araçlarda arama yapıldı.

İstiklal Caddesi’nde eş zamanlı yapılan denetimlerde ise cadde girişine denetim noktası kuruldu. Güven Timi ve Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yayalara yönelik yapılan denetimde, İstiklal Caddesi’nde şüpheli görülen şahıslar durdurularak üst araması ve Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusu yapıldı. Saat 20.00’de başlayan denetimlerin 23.00’e kadar devam edeceği öğrenildi.

ADANA’NIN KOZAN İLÇESİNDE DÜN GÖLETE
Sıradaki Haber Jandarma ekipleri baraj gülünde kaybolan genci arıyor
Reklamı Geç