Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İsrail’in Gazze’ye düzenlediği bombardımanda 3 İsrailli esir öldü

HAMAS’IN SİLAHLI KANADI İZZEDDİN EL-KASSAM TUGAYLARI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMADA, İSRAİL’İN İNSANİ ARADAN ÖNCE GAZZE ŞERİDİ’NE DÜZENLEDİĞİ BOMBARDIMANDA 3 İSRAİLLİ ESİRİN ÖLDÜĞÜ BİLDİRİLDİ. ESİRLERDEN BİRİNİN 10 AYLIK BİR BEBEK DİĞERİNİN İSE 4 YAŞINDA BİR ÇOCUK OLDUĞU AÇIKLANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından yapılan açıklamada, İsrail’in insani aradan önce Gazze Şeridi’ne düzenlediği bombardımanda 3 İsrailli esirin öldüğü bildirildi. Esirlerden birinin 10 aylık bir bebek diğerinin ise 4 yaşında bir çocuk olduğu açıklandı.

İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarında ölen 3 İsrailli esirin adı daha açıklandı. Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından yapılan açıklamada, İsrail’in insani aradan önce Gazze Şeridi’ne düzenlediği bombardımanda 3 İsrailli esirin öldüğü, esirlerin Sherry Silverman Bibas, Kfir Bibas ve Ariel Bibas olduğu aktarıldı.

İsrail basınında yer alan haberlerde, Kfir Bibas’ın 10 aylık, Ariel Bibas’ın ise 4 yaşında olduğu ve Sherry Silverman Bibas’ın çocukların anneleri olduğu belirtildi.

HATAY’DA ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN
Sıradaki Haber Yarım günde 3 bin TL para toplayan yabancı uyruklu dilenci kazancıyla hayrete düşürdü