İş ve Ekonomi Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Buluşacak

Bölgenin en önemli iş ve ekonomi dünyası etkinliklerinden Uludağ Ekonomi Zirvesi, 20-21 Mart tarihlerinde Uludağ’da gerçekleşecek. 2012 yılından bu yana devam eden ve 9’uncusu düzenlenecek olan Zirve, 2.000’e yakın katılımcıyı ve 100’ün üzerinde konuşmacıyı ağırlayacak. Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından 2012 yılından beri düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katılım için kayıtlar başladı.
 İş ve Ekonomi Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Buluşacak

İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ KALBİ 2 GÜN BOYUNCA ULUDAĞ’DA ATACAK!

Zirve’de bu yıl “Global Ekonomi”, “Yeni Nesil Sosyal Girişim”, “Akıllı Teknolojiler”, “Akıllı Tarım”, “Sporda Liderlik”, “Müteahhitler için Global İş Fırsatları”, “Yükselen Ekonomiler: Afrika, Asya ve Balkanlar, Çin Oturumu”, “Değişen Enerji Stratejileri”, “Bankacılık Ajandası”, “Paylaşım Ekonomisi” ve “Sürdürülebilirlik” gibi konular tartışılacak.

Zirve’ye geçtiğimiz yıl 115 konuşmacı ile Türkiye’den ve dünyadan yaklaşık 2200 kişi katıldı. İki gün boyunca sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok sektörün rekabetçiliğini sürdürebilmesi ve verimliliğini artırabilmesi adına yapılması gerekenler tartışıldı. Yine Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Türkiye ekonomi ve iş dünyasına yön veren isimler konuşmacı olarak yer alacak.

GİRİŞİMCİLER İÇİN YATIRIM ALMA FIRSATI!

Uludağ Ekonomi Zirvesi, bu yıl yine Stars Of Region start up yarışmasına ev sahipliği yapacak. Galata Business Angels iş birliği ile gerçekleştirilecek yarışmada katılımcılar, girişimlerini Türkiye’nin en büyük melek yatırımcıları ve start up dostu liderlerinin karşısında anlatıp, yatırım çekmeyi ve büyük ödülü almayı hedefleyecekler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın