Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

INVAMED-RD Global’den “Hızlı Koşanlar” ödül töreni

INVAMED-RD GLOBAL’ İN HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ ‘SENENİN HIZLI KOŞANLARI’ ÖDÜL TÖRENİNDE EN YENİLİKÇİ VE BAŞARILI PROJELERİN SAHİPLERİ ÖDÜLLENDİRİLİRKEN, ŞİRKET’ İN ‘KURUMSAL DEĞERLER LANSMANI’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

INVAMED-RD GLOBAL’ İN HER

INVAMED-RD Global’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ’Senenin Hızlı Koşanları’ ödül töreninde en yenilikçi ve başarılı projelerin sahipleri ödüllendirilirken, şirketin ’Kurumsal Değerler Lansmanı’ gerçekleştirildi.

Küresel bir girişim olarak, alışılmışa meydan okuyan yenilikçi sağlık çözümleri geliştiren, insana ve fikirlere saygı odaklı çalışan INVAMED- RD Global Sürdürülebilirlik ve İletişim Komitesi, düzenlediği etkinlikte kurumsal yönetim anlayışı, sürdürülebilirlik hedefleri ve kurumsal değerleriyle ilgili olarak 2022 yılı için oluşturduğu strateji planını çalışanları ile paylaştı.

Bilimsel çalışmaları sebebiyle yurtdışında olan INVAMED-RD Global Başkanı Raşit Dinç, şirket’ in üretim tesislerinde pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen “Hızlı Koşanlar” ödül törenine video konferans ile katılarak, çalışma arkadaşlarının heyecanını paylaştı. Başkan Dinç yaptığı konuşmada, “Hastalıkların iyileştirilmesine yönelik geliştirdiğimiz yüksek teknolojili çözümler ve bu tedavi çözümlerini dünyanın her kesiminden ihtiyacı olan tüm insanlara ulaştırabilmek misyonuyla çıktığımız bu yolculukta, kıymetli INVAMED-RD Global çalışanlarına çalışkan olmak, görev ve sorumluluklarını tutku ile yapmak anlayışı ile ürettiği başarılı projeleri için teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.