Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İncirliova’da ihtiyaç sahipleri yalnız bırakılmıyor

İNCİRLİOVA BELEDİYESİ SOSYAL HİZMETLER BİRİMİ, İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMIYOR. ENGELLİ, YAŞLI VE AĞIR KRONİK HASTALIĞI BULUNAN VATANDAŞLARLA YAKINDAN İLGİLENDİKLERİNİ KAYDEDEN İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN KAYA, “İNCİRLİOVA OLARAK BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. AİLEMİZE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET ETMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

İNCİRLİOVA BELEDİYESİ SOSYAL HİZMETLER

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi, ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmıyor. Engelli, yaşlı ve ağır kronik hastalığı bulunan vatandaşlarla yakından ilgilendiklerini kaydeden İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “İncirliova olarak biz büyük bir aileyiz. Ailemize en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

İncirliova Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların kendilerini yalnız hissetmemesi için çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor. Her gün sahaya çıkan ekipler belediye hizmetinin ulaşmadığı kimsenin kalmaması için çalışıyor. Ziyarette bir araya geldikleri vatandaşlarla yakından ilgilenen ekipler, Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın selamını iletiyor, talepleri dinliyor. İletilen sorunlar ile taleplerin giderilmesi noktasında belediye nezdinde gerekli girişimlerde bulunan ekipler; engelli, yaşlı ve ağır kronik hastalığı bulunan vatandaşlarla yakından ilgileniyor, ücretsiz hasta servisi, berber ve kuaför hizmetleri de sunuyor.

İncirliova’nın büyük bir aile olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Yazıdere’den Arzular’a, Acarlar’dan Erbeyli’ye İncirliovamızın her köşesinde daima yanınızdayız. İncirliova olarak biz büyük bir aileyiz. Ailemize en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.