Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İncirliova yolu göle döndü, sürücüler zor anlar yaşadı

AYDIN’DA ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞ SONRASINDA AYDIN-İZMİR KARAYOLU’NUN İNCİRLİOVA GİRİŞİNDEKİ BÖLÜMÜ ADETA GÖLE DÖNDÜ, YAĞMURA YOLDA YAKALANAN SÜRÜCÜLER İSE GÖLE DÖNEN KARAYOLUNDA ZOR ANLAR YAŞADI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın’da etkili olan sağanak yağış sonrasında Aydın-İzmir Karayolu’nun İncirliova girişindeki bölümü adeta göle döndü, yağmura yolda yakalanan sürücüler ise göle dönen karayolunda zor anlar yaşadı.

Aydın’ın İncirliova ilçesinde sabah saatlerinde sağanak yağış etkili oldu. Meteoroloji verilerine göre metrekareye 114 kilogram yağmurun düştüğü İncirliova’da bazı sokaklar su içinde kaldı. Aydın-İzmir Karayolu’nun İncirliova girişindeki yolda ise yoğun su birikintisi meydana geldi. Adeta göle dönen karayolunda, araç sürücüleri zor anlar yaşadı. Ayrıca sağanak yağış sebebiyle tren yolunun bazı bölümlerinde çöküntüler meydana gelmesi sebebiyle tren seferleri de bir süreliğine durduruldu. Yapılan çalışmaların ardından tren seferleri yeniden başlatılırken, İncirliova Belediyesi ekipleri de ilçe genelinde teyakkuza geçerek, yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.

ERZURUM'UN TORTUM İLÇESİNE BAĞLI AKSU
Sıradaki Haber Tortum’da heyelan: Erzurum-Artvin karayolu trafiğe kapandı