INCIA Egzaderm™ Kit ile Rahat ve Sağlıklı Bir Cilt

Doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiren INCIA, soğuk kış aylarında hassas ciltlerin karşılaştığı yoğun kuruluk problemine Egzaderm™ Kit ile etkili bir çözüm sunuyor. Özellikle kış aylarındaki soğuk ve kuru havadan olumsuz etkilenen cilt problemleri için %100 doğal fayda sağlayan Egzaderm™ Kit, INCIA yoğun nemlendirici sıvı sabun ve Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş aromaterapi yağından oluşuyor.
 INCIA Egzaderm™ Kit ile Rahat ve Sağlıklı Bir Cilt

Doğanın mucizesini yüksek teknoloji ile birleştirerek bütünsel bir tedavi sunan INCIA, cilt kuruluğunun yoğun olarak görüldüğü soğuk kış aylarına özel bir paket sunuyor. Özellikle kuru cilt yapılarını kış aylarında da korumaya ve tedavilerini desteklemeye yardımcı olan kitte, INCIA yoğun nemlendiricili doğal sıvı sabun ve Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş aromaterapi yağı yer alıyor.

Kış mevsiminde cildinde aşırı kuruma ve çatlama yaşayanların rahatlıkla kullanabileceği INCIA Egzaderm™ Kit, ürünlerin %100 doğal içerikleri sayesinde de düzenli kullanımlarda ciltte gözle görülür bir iyileşme sunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap