İlkbahar/Yaz 2020 İçin LEVI’S® BALLOON JEAN İle 80’leri Yeniden Yaratıyor

İlkbahar/Yaz 2020 için Levi’s®’ın kadınlara özel yepyeni bir jean modeli olan Balloon Jean’i, 1980’lerin akıllardan çıkmayan ‘’daha büyük daha iyidir’’ düşüncesini benimsiyor. Yüksek bir bel, abartılı kıvrımlarla balonu andıran kesim ve bilekte hafif daralan paçalar ile Balloon Jean,80’lerin oversize estetiğini günümüzün çağdaş stiliyle mükemmel bir şekilde birleştiriyor.
 İlkbahar/Yaz 2020 İçin LEVI’S® BALLOON JEAN İle 80’leri Yeniden Yaratıyor

‘’Balon biçimli bu jean ve pantolon 80’li yılların sonlarında ve 90’ların başında, bele verilen önemden ilham aldı. Konik, ancak ince ve biraz daha geniş bir paçalara sahip. İçe sokularak puf kollu üstlerle giyildiğinde, kusursuz yuvarlak siluet etkisi veriyor. ‘’- Jill Guenza, Levi’s Global Kadın Tasarım Başkan Yardımcısı.

Akıllıca şekillendiren Levi’s®’ın Balloon Jean’i bele dikkat çekiyor. Üstte iş, altta parti stilini yansıtmak için daha dar bir üst ile giyilebilir. Ya da bele gerçekten vurgu yapmak için, pantolonun içine oversize bir bluz ile kullanabilirsiniz. Nasıl kombine edilirse edilsin, Balloon Jean’in güzelliği deney ve yaratıcılığa davet etmesidir. 80’lerin aşırı uçlarına çekilen modern Dadleisure, bir doz çılgın eğlenceyle karıştırıldı ve Levi’s®’ın bu yeni klasiği oluşturuldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın