İKMİB, 64 firma ile Arab Health’e katıldı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde bu yıl 45’incisi düzenlenen Arab Health fuarının milli katılım organizasyonu İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından gerçekleştirildi. Medikal, ilaç ve sağlık turizmine yönelik MENA bölgesinin en büyük medikal fuarı olan Arab Health’e, Türkiye’den İKMİB milli katılım organizasyonunda 64 firma ve bireysel 85 firma ile birlikte toplam 149 firma katıldı.
 İKMİB, 64 firma ile Arab Health’e katıldı

27-30 Ocak 2020 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Arab Health fuarı, dünyanın birçok ülkesinden profesyonel satınalmacılar ve ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleştiriliyor. Firmaların dünya pazarına açılmalarını sağlamak adına çeşitli faaliyetlerde bulunan İKMİB, dünyanın önde gelen ve sağlık sektörünün nabzını tutan Medica, Arab Health, AEEDC, IDS gibi fuarlara milli katılım organizasyonları düzenleniyor ve dünyanın birçok noktasına ticaret heyetleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda 2020 yılının ilk yurt dışı milli katılım organizasyonu Arab Health fuarına yapıldı.

İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, İKMİB Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Tayfun Demir, İKMİB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Ahmet Fethi Polat, TİM Delegesi Orhan Mutlu Topal ve İMMİB Genel Sekreter Yardımcısı Coşkun Kırlıoğlu’nun katıldığı fuarda sağlık sektöründe faaliyet gösteren toplam 149 Türk firması katılımcı olurken, en yeni ürün ve teknolojiler tanıtıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın