Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İhtiyaç sahibi öğrenciler için kırtasiye yardımı yapıldı

DEMİRKENT TOKİ İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ, HAZIRLADIKLARI KIRTASİYE YARDIMLARINI VAN’IN MURADİYE İLÇESİNDEKİ YAVUZ SELİM İLKOKULU VE BİTLİ İLİNİN HİZAN İLÇESİNDEKİ KAPISUYU KÖYÜ İLKOKULUNU GÖNDERDİLER

Bu haberin fotoğrafı yok

Demirkent TOKİ İlkokulu’nda uygulanan “Bir İnsan Bir Tebessüm” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrenciler için kırtasiye yardımı düzenlendi.

Projeye destek veren Demirkent TOKİ İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, hazırladıkları kırtasiye yardımlarını Van’ın Muradiye ilçesindeki Yavuz Selim İlkokulu ve Bitli ilinin Hizan İlçesindeki Kapısuyu Köyü İlkokulunu gönderdiler.

Proje hakkında bilgi veren Demirkent TOKİ İlkokulu Müdürü Ahmet Sağsöz, 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerin ve velilerin de katılımıyla bir sosyal sorumluluk projesi yapılmasına karar verdiklerini belirtti.

Okul Müdürü Sağsöz sözlerine şöyle devam etti:

“Bir İnsan Bir Tebessüm projesi okul müdür Yardımcımız Rafet Kayaoğlu koordinesinde okulumuzda uygulanmaktadır. Projenin ilk etkinliği olarak, öğrencilerimize yardımlaşma ve dayanışma değerini önemini kavratmak amacıyla kırtasiye yardımı planladık. Toplanan yardımları da kilometrelerce uzaktaki Van ve Bitlis illerinde belirlediğimiz okullara gönderdik. Hediyeleri alan öğrencilerin tebessümleri bizleri ve öğrencilerimizi mutlu etti. Projemiz kapsamında ihtiyaç sahiplerinin yüzlerindeki tebessümleri görmek için etkinliklerimize devam edeceğiz. Projeye katılan öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ederiz.”

Bir İnsan Bir Tebessüm projesi kapsamında kırtasiye yardımı gönderilen Van ilinin Muradiye İlçesindeki Yavuz Selim İlkokulu sınıf Öğretmeni Zeynep Yavuz ve öğrencileri hediyeler için Demirkent TOKİ İlkokulu öğrencilerine teşekkür ettiler.

Proje kapsamında Bitlis ilinin Hizan İlçesindeki Kapısuyu Köyü ilkokulu sınıf öğretmeni Emel Athan ve öğrencileri de Demirkent TOKİ İlkokulundaki öğrenci kardeşlerine teşekkür ettiler.

SİNOP’TA İSTİKLAL İLKÖĞRETİM OKULU TARAFINDAN
Sıradaki Haber Sinop’ta “Ben Büyüyünce” adlı meslek tanıtım şenliği