Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İHA’ya yılın en başarılı haber ajansı ödülü

GAZİANTEP’TE 3.’SÜ DÜZENLENEN “BEST OF GAZİANTEP AWARDS” ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU. 34 KATEGORİDE ÖDÜL VERİLEN GECEDE YILIN EN BAŞARILI HABER AJANSI ÖDÜLÜNE İHLAS HABER AJANSI LAYIK GÖRÜLDÜ. ÖDÜLÜ İHLAS HABER AJANSI ADINA GAZİANTEP BÖLGE MÜDÜRÜ AHMET ORHAN AKIN ALDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Gaziantep’te 3.’sü düzenlenen “Best Of Gaziantep Awards” ödülleri sahiplerini buldu. 34 kategoride ödül verilen gecede yılın en başarılı haber Ajansı ödülüne İhlas Haber Ajansı layık görüldü. Ödülü İhlas Haber Ajansı adına Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın aldı.

Organizatörlüğünü yapımcılığını üstlenen Mola Saati Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Melek Budak, Ali Yollarda programı ile bilinen ve Haber Muhabiri Ali Göksular’ın üstlendiği organizasyon Gaziantep üçüncü kez düzenlendi. Ödül töreninde birçok firma ve ünlülere ödül verilirken İhlas Haber Ajansı’na yılın en başarılı haber ajansı ödülü verildi. Ödülü İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın, ünlü sanatçı Mehmetli Erbil ve Aslı Kökçe’nin elinden aldı.

Geceye ünlü yağmuru

Ödül Gecesine ünlü isimler de katıldı. Geceye Mehmet Ali Erbil, Aslı Kökçe, Fatih Bulut, Ömer Danış, Nadide Sultan, Yeliz Yeşilmen, TikTok Fenomeni YTL Osman ve Nez gibi ünlü isimler damga vurdu.

“Haberlerimizle gündemde olmayı başardık”

Gecede İhlas Haber Ajansı (İHA) adına ödülü alan İhlas Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Ahmet Orhan Akın, “Türkiye’ye doğru haberciliği yansıtmaya çalışıyoruz. Bizleri bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ederiz” diye konuştu.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 18. ULUSLARARASI
Sıradaki Haber 18. Uluslararası Halk Dansları Festivali coşkusu başladı