Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hayran buluşmasında 1 kişiyi bıçakla yaralayan 3 şüpheli yakalandı

ESENYURT’TA, SOSYAL MEDYADA “YAKIŞIKLI GÜVENLİK” OLARAK TANINAN MUHAMMET SÜRMELİ VE “XORTO” ADIYLA TANINAN BURAK TAŞKIRAN’IN DÜZENLEDİĞİ HAYRAN BULUŞMASINDA ÇIKAN TARTIŞMADA 1 KİŞİYİ BACAĞINDAN BIÇAKLA YARALAYAN 3 ŞAHIS YAKALANDI.

ESENYURT'TA, SOSYAL MEDYADA "YAKIŞIKLI

Esenyurt’ta, sosyal medyada “Yakışıklı güvenlik” olarak tanınan Muhammet Sürmeli ve “Xorto” adıyla tanınan Burak Taşkıran’ın düzenlediği hayran buluşmasında çıkan tartışmada 1 kişiyi bacağından bıçakla yaralayan 3 şahıs yakalandı.

Olay, 03 Aralık tarihinde Esenyurt Cumhuriyet Meydanı’nda yaşanmıştı. Sosyal medyada “Yakışıklı güvenlik” olarak bilinen Muhammet Sürmeli ve “Xorto” adıyla tanınan Burak Taşkıran’ın düzenlediği hayran buluşmasında tartışma çıkmıştı. Çıkan tartışma sonucunda ise Y.B. isimli şahıs bacağından bıçakla yaralanmıştı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda, Y.B.’nin sosyal medya fenomenleri ile fotoğraf çektirmek için sırada beklediği esnada 3 şahsın sırasını aldığı ve yaşadıkları tartışma sonucunda şüpheli şahıslardan birinin yanında bulunan bıçağı çıkararak kendisini bıçaklayıp kaçtıkları öğrenildi. Yapılan araştırmalar neticesinde D.G, D.Ç, isimli yaşı küçük şahıslar ile Y.K. isimli şahıs olduğu tespit edilen şüpheliler yakalanarak gözaltına alındı. Konu ile ilgili olarak yakalanan şüpheli şahıslara yönelik tahkikat işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.