Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hakkında 22 yıl hapis cezası bulunan şahıs Şok Ekibi’ne takıldı

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ DEVRİYE EKİPLER AMİRLİĞİ’NE BAĞLI ŞOK EKİBİ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALARDA ŞÜPHELİ BİR ŞAHSIN YAPILAN SORGULAMASINDA 22 YIL 2 AY HAPİS CEZASI İLE ARANDIĞI TESPİT EDİLİRKEN, İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLEN ŞAHIS TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ.

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE İLÇE

Aydın’ın Efeler ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’ne bağlı Şok Ekibi tarafından yapılan çalışmalarda şüpheli bir şahsın yapılan sorgulamasında 22 yıl 2 ay hapis cezası ile arandığı tespit edilirken, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’ne bağlı Şok Ekibi ilçede suç ve suçlulara göz açtırmıyor. Edinilen bilgiye göre, ilçe genelinde devriye gezen ekipler İzmir Bulvarı üzerinde yaptıkları uygulamada Germencik minibüsünde bulunan bir şahıs, polis ekiplerine tanımadığı F.A. isimli bir şahsın kimliğini verdi. Kimlikteki fotoğraf ile şahsın fiziksel özelliklerinin uyuşmadığı anlaşılırken, detaylı sorgulamada şahsın K.K. isimli şahıs olduğu tespit edildi. Ayrıca K.K.’nın 6 Şubat 2017 tarihinde Karşıyaka Ağır Ceza İlamat Masasınca ’kardeşi kasten öldürmek’ suçundan arandığı ve 2021 yılından itibaren de faili firar olarak 22 yıl 2 ay hapis cezası ile arandığı belirlendi. Şahıs gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen K.K. çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.